INDELIAI ŠALDYMUI, SALOTOMS, PADAŽAMS, PIENO PRODUKTAMS

Visus indelius šaldymui galite įsigyti paspaudę čia

Neseniai teko sužinoti, kad šaldyti vaisiai ir daržovės dažnai gali būti sveikesni, negu tie, kurie prekybos centruose parduodami kaip švieži. Šaldytose daržovėse, vaisiuose ir kituose produktuose išlieka daugiau vitaminų ir vėžį padedančių įveikti antioksidantų, taip pat ir maistinių medžiagų, kurios padeda geriau dirbti be tik kūnui, bet ir smegenims bei gerina odos ir akių būklę. Bent jau taip teigia britų tyrėjai.

Kaip rašo britų dienraštis „Daily Mail“, atlikus dvejus nepriklausomus tyrimus buvo aptikta, kad daugiau naudingų maistinių medžiagų ir vitaminų yra visuose šaldytuose produktuose: nuo brokolių iki morkų ir šilauogių.
Šaldyti produktai pasirodė pranašesni už tuos, kurie parduodami kaip švieži, dvejais iš trijų atvejais. UAB „PACK LT“ Jūsų patogumui ir pasirinkimui siūlo visą įvairovę indelių šaldymui. Mūsų parduodami indeliai yra tinkami salotoms, padažams, pieno produktams bei kitiems maisto gaminiams. Indeliai gaminami iš PP medžiagos. Mūsų siūlomi PP indeliai yra 7 skirtingų dydžių: 250 ml, 300 ml, 350 ml, 500 ml aukštas arba 500 ml platesnis indelis, 750 ml, 1000 ml indelis. Visi UAB „PACK LT“ parduodami maisto šaldymo indeliai turi jiems tinkamus pritaikytus dangtelius, kurie parduodami atskirai.

UAB „PACK LT“ taip pat parduoda 750 ml apvalius indelius skirtus salotoms, juose maisto gaminiai atrodo patraukliai, indeliai skaidrūs ir patogūs, tad tinkami maistą pasiimti išsinešimui. Mūsų parduodamą produkciją papildė PET buteliukai su dangteliais. Juos galite rinktis 300 ml, 500 ml arba 1000 ml, taip pat po 4 vnt supakuotas trikampes sumuštinių dėžutes (itin praktiškas ir patogus, patraukliai atrodantis, tinkamas trikampiams sumuštiniams), 250 ml ovalius desertų indelius. Taip pat turime 3 rūšių indelius skirtus padažams pilstyti (indelius padažines): 30 ml, 50 ml ir 80 ml.

Nors prekybos centruose pateikiamų daržovių ir vaisių produktai atrodo patraukliai, dalyje parduotuvių jie yra apipurškiami specialiomis priemonėmis, kad jie atrodytų kuo šviežesni. Tai įtikina mus, pirkėjus, mokėti daugiau už maistą, kuris, visų nuomone, yra skanus ir naudingas mums bei mūsų šeimos narių sveikatai. Tuo tarpu vaisiai ir daržovės parduodami šaldikliuose, būna užšaldomi vos nurinkti. Būtent dėl to juose išlieka daugiau vitaminų ir antioksidantų.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft