RANKINIS MAIŠELIŲ UŽDARYMO ĮRENGINYS

Kaip jau žinome, maisto produktų pakavimas leidžia parduodamus produktus išlaikyti daug ilgiau, įvairios pakuotės, tarp jų ir maišeliai, apsaugo maisto produktus nuo aplinkos poveikio ir mikroorganizmų poveikio, prekių įpakavimas taip pat suteikia didesnę vertę parduodamam produktui, dažnai – padeda parduoti konkrečių maisto produktų daugiau.

Žengdami koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis turėtume atkreipti dėmesį į naudojamos technikos automatizavimą ir net ir tokį paprastą dalyką kaip maišelių uždarymą paversti kiek galima praktiškesniu, greitesniu, užimančiu mažiau laiko, sunaudojančiu mažiau žmogiškųjų išteklių procesu.

RANKINIS-MAISELIU-UZDARYMO-IRENGINYS

Būtent dėl aukščiau išvardintų priežasčių UAB „Jatora“ siūlo Jums įsigyti rankinį maišelių uždarymo įrenginį ir juo naudojantis kiek įmanoma daugiau sutaupyti savo asmeninę energiją bei pagreitinti kasdien atliekamą darbą. Mūsų siūlomi rankiniai maišelių uždarymo įrenginiai pasižymi šiais keliais privalumais: maišelių uždarymo įrenginiai yra itin tvirti, uždarymo įrenginių juostelės plotis siekia iki 12 mm, šio naudingo įrenginio korpusas yra metalinis, kas garantuoja rankinio maišelių uždarymo įrenginio ilgaamžiškumą, šį rankinį maišelių uždarymo įrenginį galima pritvirtinti prie stalo, pagrindinis privalumas – šis aparatas su peiliu, kuris dar labiau palengvins ir garantuotai pagreitins Jūsų kasdienį darbą.

Šiuolaikinėje pramonėje be automatinių ir rankinių įrenginių sunku išsiversti – pastaruoju metu vis plačiau maisto pramonėje naudojami srautiniai vertikalūs ir žinoma horizontalūs pakavimo įrenginiai. Šie įrenginiai padeda mums paduoti, sverti, dozuoti, formuoti pakuotes, jas ženklinti, klijuoti ir dėti etiketes. Kodėl nepasilengvinus sau darbo įsigyjant rankinį maišelių uždarymo įrenginį taip žengiant žingsnį automatizuotos maisto pramonės link?

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft