ŠVENTINĖS PREKĖS

Kiekvienai šventei yra būtina šventinė atributika. Jeigu rengiatės teminiam vakarėliui, gimtadieniui, mergvakariui ar bernvakariui, piknikui lauke – mūsų internetinė parduotuvė kaip tik ta vieta, kur rasite didelį pasirinkimą įvairios šventinės atributikos. Savo asortimente turime balionų, balionų su užrašais, konfeti, įvairiausių temų vienkartinių indų, tortų fejerverkų, grojančių žvakių bei paprastų gimtadienio žvakučių.

sventines-prekes

Šventė puošta helio balionais atrodo itin ypatingai. Mes Jums siūlome platų pasirinkimą. Įvairiausių spalvų vienspalviai balionai, širdelės formos balionai, balionai su įvairia spauda, raštais, piešiniais, balionai su skaičiais nuo 1 iki 40, balionai su angliškais užrašais „su gimtadieniu“, „su meile“, „myliu tave“ ir kiti. Galėsite pasirinkti Jums labiausiai patikusius.

Dar vienas puikus šventinis akcentas ir gimtadienio, vestuvių ar kita proga rengiamo vakarėlio atributas – konfeti. Siūlome įvairių spalvų gėlių, rožių žiedlapių (balti žiedlapiai, rožiniai žiedlapiai, raudoni žiedlapiai, vanilės spalvos žiedlapiai, burgundiško vyno (2015 metų TOP spalva) spalvos žiedlapiai, alyvinės spalvos žiedlapiai), žiedlapių su žaliais lapeliais, įvairių spalvų širdelės formos konfeti, lapelių formos konfeti, raudonų lūpų formos, kačiukų formos konfeti, drugelių formos konfeti, dėžučių bei kitų formų konfeti – viskas ko Jūsų širdis gali užsigeisti. Savo asortimentą papildėme įvairių spalvų ir formų šaunamaisiais konfeti, kurie iššauna nuo 5-8 metrų iki 20-30 metrų į viršų! Juos galėsite rinktis iš 47 skirtingų spalvų ir formų konfeti!

Mažųjų mūsų džiaugsmų gimtadieniams siūlome įvairiausių teminių vienkartinių indų rinkinių, tokių kaip: „happy birthday“, klouno teminis rinkinys, rinkinys margintas gimtadienio tortais, balionais, pieštos mergaitės atvaizdais, gėlėmis, fėjomis, lenktyniniais automobiliais, vienkartinių indų rinkinys margintas princesėmis, širdimis, ančiukais, lokiais, baltomis katėmis ir netgi futbolo kamuoliais. Šiuos rinkinius sudaro tokie vienkartinės atributikos indai ir daiktai kaip lėkštės, dubenėliai, puodeliai, servetėlės, staltiesės, kepuraitės, dūdelės, serpantiniai, vėliavėlių girliandos, pakvietimų kortelės, ir netgi maišeliai.

Paskutinė bet tikrai ne mažiau svarbi švenčių atributika – tortų žvakės. Siūlome Jums rinktis žvakes pradedant paprasčiausiomis tortų žvakutėmis, baigiant tortų fejerverkais, įskaitant žvakes su skaičiais nuo 0 iki 9, meškiukų, klounų ir traukinukų formos žvakes, bei grojančias žvakes.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft