SERVETĖLĖS IR STALTIESĖS

Servetėlės ir staltiesės – tai ne tik pagrindinis stalo dekoracijų aksesuaras, bet ir puiki interjero detalė. Savo produkcijoje turime popierinių ir medžiagos imitacijos stalo servetėlių, staltiesių, klijuočių, staltiesių rulonuose ir bėgeliuose, daugiau nei 100 vienetų skirtingų formų karpytų popierinių servetėlių, tarp jų ir puikios vokiškos kokybės karpytų servetėlių. Servetėles siūlome rinktis iš įvairiausių raštų ir įvairiausių dydžių. Išvada viena – tikrai rasite kuo papuošti savo stalą.

Savo produkcijoje taip pat turime įvairiausių spalvų vienkartinių lašų sugėrėjų dedamų po vandens stiklinėmis ar puodeliais: baltų, vanilės spalvos, geltonų, raudonų, burgundiškos spalvos, žalių bei tamsiai mėlynų.

serveteles-ir-staltieses

Puošiant stalą, ruošiantis priimti svečius ar dengiant pietų stalą, visuomet pagalvojame apie stalo servetėles. Savo asortimente mes turime lygių stalo servetėlių, servetėlių su mikro iškilimais bei medžiagos imitacijos servetėlių. Visas jas galite rinktis skirtingų spalvų: baltos stalo servetėlės, tarp jų popierinės 24 x 24 cm ir 33 x 33 cm. Baltas servetėles su mikro iškilimais siūlome su spalvotu, oranžiniu, bordo, mėlynu arba pilku krašteliu; Vanilės spalvos stalo servetėlės, vanilės spalvos servetėles su mikro iškilimais siūlome su spalvotu krašteliu; Geltonos, oranžinės arba šviesiai geltonos spalvos stalo servetėlės. Rausvos, rožinės, raudonos, kaštoninės spalvų stalo servetėlės; Iš rudų atspalvių siūlome kapučino, šokoladinės, kakavinės spalvų stalo servetėles; Iš žalių spalvų galite rinktis tarp obuolinės, kivi, žalios, tamsiai žalios spalvų stalo servetėlių; Taip pat turime tamsiai mėlynos, alyvinės, baklažano, slyvinės, pilkos bei juodos spalvos stalo servetėlių. Servetėles galite rinktis medžiagos imitacijos arba paprastas, o taip pat turime baltos spalvos servetėles dispenseriams.

Paskutinis tačiau tikrai ne mažiau svarbus stalo akcentas – staltiesė. Savo asortimentą papildėme įvairiausių spalvų popierinėmis staltiesėmis rulonuose (plotis 1 m 18 cm, ilgis nuo 5 m Iki 50 m), medžiagos imitacijos staltiesėmis rulonuose (plotis 1 m 20 cm, ilgis nuo 5 m iki 25 m), įmantrių spalvų stalo bėgeliais (vanilės, burgundiško vyno (2015 m. TOP spalva), šokoladinės, juodos), taip pat kitomis staltiesėmis ir netgi klijuotėmis.

(vanilės, burgundiško vyno (2015 m. TOP spalva), šokoladinės, juodos), taip pat kitomis staltiesėmis ir netgi klijuotėmis.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft