ĮRENGIMAI INDELIŲ UŽLYDYMUI

Užlydomų indelių maisto išsinešimui skyriuje galite rasti visą asortimentą UAB „Jatora“ prekiaujamų užlydomų pakuočių ir užlydomų indelių maisto išsinešimui. Jūs tikriausiai jau žinote, kad užlydomi indeliai puikiai tinka pakuoti šviežią ir atvėsintą mėsą, paukštieną, žuvį, pieno produktus, daržoves, mėsos gaminius ir pusfabrikačius, žuvies gaminius, įvairius patiekalus ir kita. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir reikalavimus siūlome Jums įsigyti užlydomus indelius juodos, skaidrios ir baltos spalvos pasirinktinai, taip pat pagamintus iš skirtingų medžiagų: CPET arba PP; Įvairių formų ir dydžių užlydomų indelių bei kitų užlydomų pakuočių.

IRENGIMAI-INDELIU-UZLYDYMUI

Tačiau UAB „Jatora“ prekiauja ne tik užlydomomis pakuotėmis ir užlydomais indeliais, mes savo asortimente taip pat turime įrengimų indelių bei pakuočių užlydymui. Siūlome Jums įsigyti 4 skirtingų modelių įrengimus indelių užlydymui:

  • E190, šio įrengimo indelių užlydymui išmatavimai 190 x 230 mm.
  • B190, šio įrengimo indelių užlydymui išmatavimai 190 x 230 mm.
  • B240, šio įrengimo indelių užlydymui išmatavimai 250 x 260 mm.
  • B270, šio įrengimo indelių užlydymui išmatavimai 270 x 345 mm.

Šios mūsų siūlomos užlydymo mašinos yra skirtos pakuoti maisto produktams, kurie yra sudėti į jau paruoštus indelius (kurių taip pat galite įsigyti pas mus), hermetiškai užlydant juos plėvele. Pakuoti galima įprastoje arba kontroliuojamos atmosferos aplinkoje (KAP), bei vakuume.

Mūsų parduodamų užlydomų indelių iš CPET savybės į kurias reikėtų atkreipti dėmesį renkantis užlydymo mašiną: naudojimo temperatūros nuo -40° C iki 220° C, juos galima naudoti orkaitėse ir mikro bangų krosnelėse. Užlydomi indeliai puikiai tinka ir gaminių šaldymui, jie taip pat yra tinkami vakuumavimui ar MAP. Mūsų parduodami užlydomi indeliai pagaminti iš CPET yra perdirbami. Užlydomu indelių iš PP savybės: naudojimo temperatūros nuo -20° C iki 125° C, indeliai pagaminti iš PP yra tinkami naudojimui mikro bangų krosnelėse, tinka šaldymui, indeliai yra atsparūs dūžiams. Užlydomi indeliai gali būti panaudojami pasterizacijoje ir sterilizacijoje, jiems galima pritaikyti dangtelius, užlydomi indeliai gali būti su lengvo atidarymo funkcija. Užlydomi indeliai pagaminti iš PP taip pat yra perdirbami.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft