MAIŠELIAI HDPE, POPIERINIAI, VAKUUMINIAI, POLIPROPILENINIAI, STYGINIAI

Visus plastikinius maišelius galite įsigyti čia

Maišeliai – aktualus pirkinys šiuolaikiniams pardavėjams, kadangi savo pirkėjų su prekėmis tik rankose paleisti negalime. Savo asortimente turime HDPE maišelius, popierinius baltus ir rudus maišelius, vakuuminius maišelius, polipropileninius maišelius, styginius (ZIP) maišelius.

HDPE maišeliai: fasavimui skirti HDPE maišeliai pradedant dydžiu 14/4 x 26, baigiant 32 x 40; spalvoti ir bespalviai maišeliai su rankenėlėmis, kurių dydžiai nuo 16/6 x 33 iki 45/12.5 x 60; šiukšlių maišai geltoni, balta ir juodi, taip pat ypatingai tvirti 140, 160 arba 240 litrų.

 

Visus popierinius maišelius galite įsigyti čia

Popieriniai maišeliai: turime 4 skirtingų dydžių popierinių rudų maišelių be rankenėlių (9/4/17, 15/6.5/25, 18/6/33, 24/8/41); baltų, rudų arba spalvotų popierinių maišelių su rankenėlėmis, tarp kurių 6 skirtingų formų maišeliai su rankenėlėmis (stačiakampiai popieriniai maišeliai, dekoruoti popieriniai maišeliai vynui).

MAISELIAI-HDPE-POPIERINIAI-VAKUUMINIAI-POLIPROPILENINIAI-STYGINIAI

Mūsų siūlomi vakuuminiai maišeliai pagaminti iš 9-nių sluoksnių PA/PE/PA/PE plėvelės. Vakuuminiai maišeliai naudojami produktų pakavimui, norint prailginti jų galiojimo laiką. Ši pakuotė apsaugo produktą nuo aplinkos poveikio (deguonies ir vandens garų), mechaninių pažeidimų ir drėgmės netekimo. Todėl produktai ilgiau išlieka švieži bei nepraranda prekinės išvaizdos. Galime Jums pasiūlyti: įvairių storių ir dydžių vakuuminius maišelius, galimi parametrai: plotis – nuo 70 iki 600 mm; ilgis – nuo 90 iki 1000 mm ir daugiau; storis – nuo 60 iki 240 my. Savybės: puikus skaidrumas; geras deguonies ir vandens garų barjeras; geras kvapo ir aromato barjeras; puikus užlydymas net sudėtingomis sąlygomis. Maišeliai tinka šių produktų pakavimui vakuume: šviežios ir apdirbtos mėsos produktų; sūrio; žuvies ir jūros gėrybių; paukštienos produktų; šaldytų produktų; pusfabrikačių; konditerijos gaminių; medicinos prietaisų.

Mūsų asortimente taip pat yra polipropileniniai maišeliai ir polipropileniniai maišeliai su lipnia juostele. Tiek polipropileninių maišelių, tiek polipropileninių maišelių su lipnia juostele turime 15 skirtingų dydžių, tarp kurių galėsite rinktis maišelius su dugneliu.

Dar vienas puikus produktas – tai styginiai maišeliai su skylute pakabinimui, vadinamieji ZIP maišeliai. Maišelius parduodame po 10 pakuočių dėžėje, kiekvienoje pakuotėje 100 vnt ZIP (styginių maišelių su skylute pakabinimui) maišelių. Maišelius galite rinktis iš 21 skirtingo dydžio.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft