ŠIAUDELIAI, BAMBUKINIAI IEŠMAI, SMEIGTUKAI

Lengvai paruošiami vieno kasnio užkandžiai, suktinukai ir sumuštiniai – tai patiekalas be kurio šiais laikais neapseinama daugelio švenčių, vakarėlių ar netgi darbo susitikimų metu.

Pagrindinis vieno kasnio užkandžių akcentas, be kurio neapseinama, – smeigtukai. Savo asortimente turime paprastų 8.5 cm smeigtukų, smeigtukų „kardų“ 8.8 cm aukščio ir 7 cm aukščio, smeigtukų su kortų kaladės ženklų žymėjimu 8.5 cm aukščio, smeigtukų pagaliukų, kurie yra 8.5 cm aukščio, širdelės formos smeigtukų, kurie yra 8.5 cm aukščio, žvaigždučių formos smeigtukų, kurie taip pat yra 8.5 cm aukščio, Jūsų pasirinkimui turime kelias smegtukų rūšis, kurių šakutės apačioje išsišakoja į dvi: paprasti smeigtukai, vaisių formos smeigtukai ir žvaigždžių formos smeigtukai. Taip pat turime įvairiausiais karpiniai dekoruotų smeigtukų: skėčiais, palmėmis, vaisiais, gėlėmis, paukščiais, klounais, gyvūnais, saulytėmis, kepuraitėmis, beždžionių palmėmis.

SIAUDELIAI-BAMBUKINIAI-IESMAI-SMEIGTUKAI

Kitas svarbus akcentas – dantų krapštukai. Juos taip pat galima naudoti ir kaip vieno kasnio užkandžių smeigtukus, o jų įvairove mes tikrai pasirūpinome. 65 mm aukščio smeigtukus galite rinktis iš: dantų krapštukai bespalviuose plastikiniuose indeliuose su bespalviais dangteliais arba su spalvotais dangteliais, dantų krapštukai šiaudiniame indelyje, kuriuos galite rinktis net iš 6 skirtingų modelių, dantų krapštukai dėžutėje, dantų krapštukai individualiai supakuoti popieriuje arba dantų krapštukai individualiai supakuoti celofane. Savo produkcijoje taip pat turime ir bambukinių iešmelių: 200 x 2.5 mm, 250 x 3.0 mm, 300 x 3.0 mm, 400 x 4.0 mm.

Dar vienas šaunus vakarėlių akcentas – kokteilių maišikliai. Kokteilių maišiklių turime įvairių spalvų ir įvairių formų: kokteilių maišikliai palmės, 23.5 cm aukščio ir 23 cm aukščio, kokteilių maišikliai bizūnėliai, 20 cm aukščio, kokteilių maišikliai apskritimai, 17 cm aukščio, Brand Type (kortų kaladės figūrėlių) kokteilių maišikliai, 16.5 cm aukščio, kokteilių maišikliai undinėlės, 20 cm aukščio, kokteilių maišikliai ratai, 17.5 cm aukščio, kokteilių maišikliai širdys, 18 cm aukščio, ir kokteilių maišikliai širdys su strėlėmis, 16 cm aukščio. Kokteiliams siūlome įsigyti ne tik maišiklius, bet ir šiaudelius. Turime įvairiausių dekoruotų ir paprastų vienspalvių bei spalvotų šiaudelių.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft