LIPNIOS JUOSTOS KLIJAVIMO APARATAS

Žengdami koja kojon su šiuolaikinėmis technologijomis turėtume atkreipti dėmesį į naudojamos technikos automatizavimą ir net ir tokį paprastą dalyką kaip pakuočių klijavimą, jų formavimą ir žinoma sutvirtinimą paversti kiek galima praktiškesniu, greitesniu, užimančiu mažiau laiko, sunaudojančiu mažiau žmogiškųjų išteklių darbu.

Mūsų skyriuje Lipni pakavimo juosta rasite visą asortimentą lipnių pakavimo juostų skirtų įvairių dydžių dėžių iš gofro kartono bei kitų rūšių pakuotėm klijuoti, paketams forminti ar sutvirtinti. Lipnios pakavimo juostos skirstomos pagal klijų tipus, taip galima atskirti lipnias klijavimo juostas skirtas ilgalaikiui ar momentiniam sulipimui.

Mūsų parduodamos lipnios pakavimo juostos pasižymi puikiu lipnumu. Skirtingos lipnios pakuočių klijavimo juostos pasižymi puikiu lipnumu pliusinėje temperatūroje, jų klijai neturi gelsvo atspalvio, todėl tokios lipnios juostos yra skaidrios ir, kas svarbiausia, atsparios senėjimui.

lipnios-juostos-klijavimo-aparatas

Kitos lipnios pakavimo juostos pasižymi geru momentiniu lipnumu, rekomenduojamos naudoti automatiniuose ir rankiniuose dėžių klijavimo įrenginiuose, kuriuos ir norime Jums pristatyti. Mes taip pat galime pasiūlyti Jums įsigyti lipnių pakavimo juostų, kurios puikiai limpa tiek pliusinėje tiek ir minusinėje temperatūroje, yra tinkamos klijuojant nelygius paviršius. Galime pasiūlyti lipnių pakavimo juostų atsparių drėgmei.

Taigi Jūsų patogumui siūlome įsigyti rankinius lipnios juostos klijavimo aparatus, kurie pakuočių pakavimą tikrai pavers patogesniu, lengvesniu ir greitesniu būdu atlikti darbą. Šiuo lipnios juostos klijavimo aparatu galėsite naudotis klijuodami kartonines dėžes, polipropileninius arba polietileninius maišelius, sutvirtinant ar suformuojant paketus bei kitas prekes ar daiktus. Rankinis lipnios juostos klijavimo aparatas palengvins ne tik pakuočių klijavimą, juo naudodamiesi galėsite formuoti ir sutvirtinti įvairius paketus. Tokie lipnios juostos klijavimo aparatai, kurio prekyba užsiimame, kuo puikiausiai palengvina darbą klijuojant didelius kiekius lipnios juostos, pvz., formuojant dėžes.

UAB „Jatora“ siūlomas įsigyti lipnios juostos klijavimo aparatas pasižymi šiais privalumais: itin tvirtas, metaliniu korpusu, kas garantuoja lipnios juostos klijavimo aparato ilgaamžiškumą, tinkamas klijuoti pakuotes ir naudoti lipnią juostą net iki 50 mm pločio, mūsų parduodamas lipnios juostos klijavimo aparatas yra gaminamas ir vežamas iš Italijos.

Užduokite klausimą

[]
1 Step 1
Jūsų vardas
Užduokite klausimą
0 /
Previous
Next
powered by FormCraft